Kauba tarnimine

Kauba tarnimine sõltub ostja poolt tellimuse kinnitamisel valitud kohaletoimetamise viisist. Eesti ostjal on võimalus valida kauba kohaletoimetamise viisiks “Kullerteenus SmartPost/Omniva Eesti”,  “Kullerteenus Spets24 Tallinn” “SmartPost Pakiautomaadid” või “Tulen ise järele”. Kuid kõige kiirem on valik “Tulen ise järele”, samuti saate ise kohale tulles tutvuda ka meie ülejäänud kaubavalikuga.

“Kullerteenus” valiku korral täpsustab Spets24 OÜ esindaja vajadusel ostjaga kauba kohaletoimetamiseks vajalikke andmeid.

Kauba kohaletoimetamisel Omniva kulleri või SmartPostiga saab ostja kauba kätte keskmiselt 2-3 tööpäeva jooksul alates e-arvel toodud summa täies ulatuses Spets24 OÜ arveldusarvele laekumisest.

“Tulen ise järele” – valiku korral saab meie e-poest ostetud kaubad kätte Tallinna aadressil Tehnika 24, Tallinn asuvast esindusest.

Kui soovite tulla kaubale järgi hiljem, kui e-arvel märgitud maksetähtajal, siis ärge unustage kauba eest tasuda e-arvel toodud maksetähtaja jooksul, sest 5 päeva möödudes e-arvel märgitud maksetähtaega tühistab Spets24 OÜ tasumata e-arve ning pärast e-arve tühistamist ei taga me ka kauba saadavust.

NB! Kaup antakse reeglina üle vaid ostjale (isikule, kes on registreeritud kasutaja ja ostu sooritaja). Eeltoodust tulenevalt on väga oluline ja vajalik, et kõik kasutajaks registreerimisel sisestatavad andmed on korrektsed ja tõesed. Kolmandale isikule antakse kaup üle vaid eelneval kokkuleppel ostjaga ja ostja poolt antud volituse alusel.

E-POOD SPETS24