Registreerimine

Ostu vormistada saate meie e-poes nii külalisena, kui ka registreerunud kasutajana, soovitame viimast varianti, kuna siis saate osaleda ka meie oksjonitel. Selleks klikkige nupule “Sisene” ning avanevas aknas nupule “Loo konto”. Seejärel täidke vajalikud väljad ja klikkige nupule “Saada”. Teie registreerimiseks kasutatud e-maili aadressile saabub registreerimist kinnitav kiri ja peale seda saate alustada toodete tellimisega.

Tellimine

Olles välja valinud Teid huvitava(d) toote(d), klikkige lingile “Lisa ostukorvi”. Seejärel saate jätkata toodete sirvimist või alustada tellimuse vormistamist. Enne tellimuse kinnitamist veenduge, et Teie kontakt- ja tarneandmed on “Minu konto” all õiged; andmete sisestamine on ühekordne tegevus ja võtab aega paar minutit, mida järgmiste ostude korral ei ole vaja korrata, kuna kõik väljad on eeltäidetud. Oluline on valida ka sobiv transpordiviis – SmartPost, Omniva või “Tulen ise kaubale järele”.

Maksmine

E-pood genereerib Teie valitud ostukorvi sisu kohta e-arve, mille saate koheselt tasuda oma internetipangas (kodulehel asuvate pangalinkide abil) või hiljem pangakontoris. Arvel kajastuv lõppsumma sisaldab käibemaksu.

Transport

Vastavalt valitud tarneviisist jõuavad tellitud tooted Teieni 2-3 tööpäeva jooksul peale makse laekumist Spets24 OÜ pangakontole. Saadetise täpse kättetoimetamise aja lepib Omniva ja SmartPost kuller paki saajaga eelnevalt telefoniteel kokku. Väiksemate toodete puhul, mille korral saab valida SmartPosti teenuse, saabub Teie telefonile sõnum paki saabumisest Teie poolt eelnevalt valitud SmartPosti pakiautomaati.

E-POOD SPETS24